KONST / Litografier / Färglitografi 14332108
nr 1433 2108
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 145/290. Färglitografi. Bladets mått: 59x40, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:47:32
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
22 nov